Tiyatro


Bu bölümde yayınlanan makaleler

dimanche 5 mai 2013
par  vuslat

ODADA DÖRT MEVSİM

Oyunun Konusu : Bir odanın içine dört mevsimi sığdırabilir misiniz ? Bu, bir yetişkin için çok kolay görünmese de bir çocuk için hiç de zor değil aslında. Odasında nasıl vakit geçireceğini bilmeden sıkılan bir çocuğun yardımına koşan bilge sinek Bay Cızbız’la tanışacak ; Vivaldi’nin eşsiz müziğinden yararlanarak (...)

lundi 1er avril 2013
par  vuslat

İBBŞT ÇOCUK TİYATROSU ; 29. ÇOCUK ŞENLİĞİ

İBB Şehir Tiyatroları Çocuk Tiyatrosu, İstanbul’un tüm çocuklarını ücretsiz etkinliklerle tiyatro ve sanatın diğer alanlarıyla buluşturacağı 29. Çocuk Şenliği’ne hazırlanıyor.
İBB Şehir Tiyatroları bu yıl da geleneksel hale getirdiği 23 Nisan Çocuk Şenliği’nde, tamamı ücretsiz olarak gerçekleştirilecek ; oyun (...)

mardi 5 mars 2013
par  vuslat

AKBANK ÇOCUK TİYATROSU : İÇERİSİ-DIŞARISI

Geçtiğimiz yıl 40. yılını Türkiye turnesi ile kutlayan Akbank Çocuk Tiyatrosu yeni oyununda uluslararası bir işbirliğine imza atıyor. Akbank Çocuk Tiyatrosu ve 1979 yılında Londra’da kurulan Polka Tiyatrosu’nun işbirliği ile İstanbul’da sahnelenecek olan “İçerisi Dışarısı” isimli oyun İngilitere’de çocuklar ve (...)

mardi 22 janvier 2013
par  vuslat

ALİ POYRAZOĞLU TİYATROSU ; BİR YAZ MASALI

Bir Yaz Masalı…
Ali Poyrazoğlu Çocuk Tiyatrosu ; öncelikle çocuklar sonra da içlerinde ki çocuğu koruyabilmiş herkes için yeni ve çok farklı bir oyunla sizlerin, siz tiyatro severlerin karşısına çıkıyor...
Gölgelerin dans ettiği, konuştuğu ve müzik aletlerinin görsel şölen ile eşlik ettiği "Bir Yaz Masalı"... (...)

mardi 25 décembre 2012
par  vuslat

RÜYALAR ÜLKESİNE YOLCULUK – GALTÜK

Rüyasında en sevdiği oyuncağı çalınan bir çocuğun fantastik, akrobatik, neşeli, umut ve sevgi dolu harika düşsel yolculuğu…
Galtük, Her yaştan izleyiciye keyif ve neşe veren, dansı ve tiyatroyu iki saatlik bir şov içinde birleştiren harika bir gösteri sunuyor. Akrobat suaygırları, oyunbaz zebralar, ip atlayan (...)

Notre Dame Sion Fransız Lisesi Neslin Değişen Sesi Anaokulu
label france education
fransızca anaokul kayıt bilgileri
Espace Francophone
Beyaz Bayrak Projesi
Notre Dame Sion Fransız Lisesi Kültür Ajandası

eTwinning
okulda diyabet programi

--> güvenli internet