gamze

Gamze TIKAN


Articles de cet auteur

Cuma 20 Ocak 2017
yazan  gamze

SAĞLIKLI YAŞAM

MS-A sınıfında aile katılımı etkinliği için sınıfımız öğrencilerinden Lina AYDIN’ ın annesi Çağrı Hanım’ı sınıfımızda misafir ettik. Bizlere maket üzerinden organlarımızın yerini gösterip sonrasında da sağlıklı yiyecekler hakkında bilgi verdi. Bu güzel etkinlik için Çağrı Hanım’a çok teşekkür (...)

Cuma 20 Ocak 2017
yazan  gamze

NEFİS PİZZA

MS-A sınıfında aile katılım etkinlikleri devam ediyor, sınıfımız öğrencilerinden Sofia Ada’nın annesi Eylem Hanım’ı sınıfımızda misafir ettik. Bize çok sağlıklı bir pizza yaptı. Pizza yaparken hem içine neler konulduğunu hem de nasıl yapıldığını öğrendik. Bu nefis pizza için Eylem Hanım’a çok teşekkür (...)

Cuma 20 Ocak 2017
yazan  gamze

TAHTA KAŞIKTAN İNSAN YAPIMI

MS - A sınıfında aile katılımları kapsamında sınıfımız öğrencilerinden Elif Duru’ nun annesi Burcu Hanım’ı sınıfımızda misafir ettik. önce hepimize takta kaşıklar dağıtıldı. Sonra da Burcu Hanım’ın önceden bizim için hazırladığı süsleri ve kıyafetleri kullanarak tahta kaşıktan insan yaptık. Bu güzel etkinlik için Burcu (...)

Çarşamba 4 Ocak 2017
yazan  gamze

3 RAKAMINI ÖĞRENİYORUZ...

MS-A sınıfı olarak 1 ve 2 rakamını tekrar ettikten sonra 3 rakamını öğrenmeye başladık. Önce hepimiz elimizle 3 rakamını gösterdik, sonra tahtada model üzerinde işaret parmağımız ile üzerinden gidip sonrasında da işaret parmaklarımız ile halının üzerinde üç rakamını yazmaya çalıştık. En son olarak da öğretmenimizin (...)

Çarşamba 4 Ocak 2017
yazan  gamze

MUTFAKTA NEFİS PUDİNGLER VAR...

MS-A sınıfı olarak mutfak etkinlikleri kapsamında "puding" yaptık. İşe öncelikle malzemelerimizi ( çilekli puding, bisküvi, süt) tanıyarak başladık. Sonra bu malzemelerle ne yapabiliriz sorusunun cevabını aradık. Gelen cevaplarla doğru cevabımızı bulduktan sonra başladık işe koyulmaya. Bisküvilerimizi (...)

Notre Dame Sion Fransız Lisesi Neslin Değişen Sesi Anaokulu
label france education
fransızca anaokul kayıt bilgileri
Espace Francophone
Beyaz Bayrak Projesi
Notre Dame Sion Fransız Lisesi Kültür Ajandası

eTwinning
okulda diyabet programi

--> güvenli internet